5374 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
5163 Akvarell
Erik Jerken (1898-1947), Båtar, signerad, 27x23
Såld: 400 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
7133 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2013
1018 Akvarell
Erik Jerken (1898-1947), 1928, Kustmotiv, 33 x 48
Såld: 400 kr
Såldes den 7 januari 2013 -
7352 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2007 -
5003 Akvarell
Erik Jerken, 1926, "vid Djurgårdsbrunn", 32x22
Såld: 900 kr
Såldes den 3 september 2001